Torku Jelifest

Toru, Bedesten esnafını ziyaret etti

  • Giriş Tarihi: 4.10.2015 13:27
  • Güncelleme Tarihi: 13:31
Toru, Bedesten esnafını ziyaret etti

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Konya Milletvekili adayı Mustafa Efe ve AK Parti Meram İlçe Teşkilatı yöneticileriyle Bedesten esnafını ziyaret etti.

Esnafın talep ve önerilerini dinleyen Toru, yaptıkları hizmetler hakkında bilgi vererek, Meram’ın geleceğini planladıklarını ve ilçe nüfusunun yarısını kapsayan geniş bir alanda imar düzenlemesi yaptıklarını belirtti.

Çok sayıda kentsel dönüşüm projesinin devam ettiğini kaydeden Toru, mahallelerin ihtiyaçlarına göre sosyal tesisler, spor kompleksleri, kapalı pazarlar ve diğer hizmetleri belirterek, Şükran Mahallesi’nde yapılacak olan dönüşüm ile de Bedesten esnafına canlılık kazandıracaklarını bildirdi.

1 Kasım seçimlerinin önemine değinen Toru, “Bu seçim ülkemiz için çok önemli bir seçim. Esnafımız açısından ekonomik istikrar için siyasi istikrarın sağlanması şart. İnşallah bu seçimlerde ülkemiz ve bölgemiz açısından hayırlı bir sonuç çıkar” dedi.

Toru, daha sonra AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ve AK Parti Konya İl Teşkilat yöneticileriyle birlikte Bedesten Çarşısı’ndaki esnaf ziyaretini sürdürdü.> Yeni Meram >Konya > Toru, Bedesten esnafını ziyaret etti
HABER YORUMLARI