Torku Jelifest

Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi

  • Giriş Tarihi: 6.04.2015 15:28
  • Güncelleme Tarihi: 15:28
Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi

Konya Terziler ve Konfeksiyoncular Odası’nın Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) ile birlikte yürüttüğü, “Tasarım ve İş Geliştirme ile Rekabet Gücü kazandırılması” proje kapsamında oda üyelerine bilgisayar programı eğitim verildi.

Mutlu Akü

Eğitim öncesi konuyla ilgili bir açıklama yapan Konya Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Aziz Güleç, “Oda üyelerimize yönelik güzel bir eğitim programı hazırladık. Bu kapsamda kursa tabi tutulan üyelerimize, temel auto cat programı (kalıp ve model çıkartma vb) Microsoft Office programı, teklif hazırlama kuralları, e-ticaret ve e-pazarlama eğitimleri vermeye başladık” dedi.
Eğitimlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini belirten Başkan Güleç, “Esnafımız bu tür eğitim programları sayesinde mesleklerini geliştiriyorlar ve teknolojiye ayak uyduruyorlar. Bu vesileyle kursun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen MEVKA yöneticilerine de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Terzi ve konfeksiyoncu esnafımıza zaman zaman eğitimlerimiz devam edecek” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi
HABER YORUMLARI