kapat
Ruşeym Torku

Tek hedef Süper Lig

  • Giriş Tarihi: 14.01.2013 17:09
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Tek hedef Süper Lig

Ligin ilk yarısında fazla forma şansı bulamayan ancak oynadığı maçlarda göz dolduran Atilla Yıldırım, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve ikinci yarıda çok daha farklı bir takım olacaklarını söyledi.

TORKU Konyaspor’un genç gol ümidi Atilla Yıldırım, ikinci yarı için ümitli konuştu. Bucaspor ile deplasmanda oynayacakları 18. hafta maçını kazanarak hem bıraktıkları yerden galibiyetle yollarına devam etmek hem de sezonun ikinci devresine moralli başlamak istediklerini söyleyen Atilla, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve bunun faydasını da zorlu geçecek ikinci devre maçlarında göreceklerine inandığını belirtti. Genç futbolcu Atilla Yıldırım, 12 gün süren Antalya devre arası kamp çalışmalarının son derece faydalı geçtiğini ifade ederek, açıklamasına şöyle devam etti.

“BİZİM adımıza sezonun ilk yarısı istenildiği gibi geçmedi diyebiliriz. Kendi sahamızda yaşadığımız puan kayıpları belki de ligin zirvesinde olmamamıza neden oldu. Ancak Uğur hocanın gelişiyle birlikte bir çıkış yakaladık ve oynadığımız 4 maçta 8 puan toplayarak liderle aramızdaki puan farkını 9’a indirdik. 3 puanlı sistemde bu puan farkı büyük bir fark değil. Bizim için önemli olan iyi bir galibiyet serisi yakalamak ve bunu da devam ettirmek. Takımımızda gerçekten iyi bir arkadaşlık var. İkinci devreye Bucaspor ile deplasmanda oynayacağımız maçı kazanarak moralli bir başlangıç yapmak ve ilk yarıdan bıraktığımız yerden galibiyetlerle yolumuza devam etmek istiyoruz. Biz takım olarak Süper Lig’e yükseleceğimize inanıyoruz. Bu hedefimizi de pes etmeden sonuna kadar kovalayacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyorum..”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tek hedef Süper Lig
HABER YORUMLARI