Ruşeym Torku

Tecrübeli Çalıştırıcıyla Yollar Ayrıldı

  • Giriş Tarihi: 12.11.2014 4:11
  • Güncelleme Tarihi: 4:11
Tecrübeli Çalıştırıcıyla Yollar Ayrıldı

Galatasaray Kulübü’ndeki tasarruf tedbirleri çerçevesinde görevine son verilenler arasında, Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Bülent Ünder de yer aldı. Ünder’in ’65 yaş sınırı’na takıldığı için gönderildiği belirtildi.

Why Note!?

tecrubeli-calistiriciyla-yollar-ayrildi-2Mali kriz nedeniyle personel sayısını azaltma yoluna giden Galatasaray’da, Bülent Tulun ve Erdal Keser’in ardından, bir önemli ismin daha görevine son verildi.

Sarı kırmızılı kulüpte Futbol Akademisi Genel Koordinatörü olarak görev yapan Bülent Ünder ile yollar ayrıldı.

Galatasaray’ın Türkiye’de ve Avrupa’da kupalara ambargo koyduğu 1996-2000 yılları arasında antrenörlük yapan, 2010-11 sezonunun son 8 haftasında da A Takım Teknik Direktörlüü görevini üstlenen Ünder’in ‘yaş’ sınırına takıldığı belirtildi. Duygun Yarsuvat yönetimi, tasarruf tedbirleri doğrultusunda 65 yaşın üstündeki kulüp çalışanları ile yolları ayırma kararı almıştı.

Personel indirimi operasyonunda ilk etapta 75 kişinin işine son verilirken, bu isimler arasında yüzme şube kaptanı Yılmaz Özüak, voleybol şube kaptanı Ali Himmetoğlu’nun da yer aldığı öğrenildi.> Yeni Meram >Spor > Tecrübeli Çalıştırıcıyla Yollar Ayrıldı
HABER YORUMLARI