Ruşeym Torku

Tatil Bitiyor

  • Giriş Tarihi: 15.01.2014 16:49
  • Güncelleme Tarihi: 2:27
Tatil Bitiyor

Torku Selçuk Üniversitesi’nde ilk yarının tamamlanmasının ardından sporculara verilen izin bugün sona erecek. Sarı-mavililer yarın tesislerde toplanarak Beşiktaş İntegral maçının hazırlıklarına start verecek.

Why Note!?

BEKO Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi’nde tatil sona eriyor. Anadolu Efes karşısında alınan zaferle ilk yarıyı galibiyetle kapatan sarı-mavili temsilcimizde, sporculara verilen izin bugün sona erecek. Torku Selçuk Üniversitesi, ikinci yarının ilk hafta maçında konuk edeceği Beşiktaş İntegral Forex karşılaşmasının hazırlıklarına yarın akşam saatlerinde start verecek. Temsilcimizde moraller yerinde. Yabancı oyunculardan Troy Gillenwater ve Sean Williams’ın özel işleri dolayısıyla Konya’ya birkaç gün gecikmeli olarak geleceği belirtildi.

ÖTE yandan Anadolu Efes karşısında alınan galibiyet sonrasında takıma 50 bin TL prim verilecek. Kulüp Başkanı Yunus Derebağ, maç sonunda soyunma odasına inerek oyunculara prim müjdesini verdi. Kötü gidişatlarına aldıkları galibiyetle son verdiklerini belirten Basın Sözcüsü Tunahan Turhan, “8 maçlık kötü bir gidişatımız vardı. Birçok maçta şanssız yenilgiler aldık. Anadolu Efes karşısında haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Oyuncularımız çok iyi bir performans sergiledi. Taraftarımızında desteği ile maçı kazandık ve üzerimizdeki kara bulutları dağıttık. Eksiklerimizi kapatarak ikinci yarıda daha güzel bir yerde yer almak amacındayız” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tatil Bitiyor
HABER YORUMLARI