Torku Jelifest

Tatil bitiyor!

  • Giriş Tarihi: 8.01.2015 17:27
  • Güncelleme Tarihi: 17:27
Tatil bitiyor!

Torku Konyaspor’da bir haftalık devre arası tatili yarın sona erecek. Yeşil-beyazlılar Antalya’da toplanacak ve ikinci yarı hazırlıklarına pazar günü başlayacak

Mutlu Akü

Torku Konyaspor’da devre arası tatilinde son gün. Takım yarın toplanacak. İlk çalışma pazar günü. Ligin ilk yarısında, 16 haftalık dönemin ardından bir haftalık izine ayrılan Torku Konyaspor’da, futbolcular yarın Antalya Kundu’daki Mirace Hotel’de toplanacak. Kartallar, ikinci yarının ilk çalışmasını 11 Ocak Pazar günü saat 11.00’de yapacak. Hazırlık maçları programına göre, hafta boyunca çift antrenman yapacak olan yeşil-beyazlıların Antalya kampı 20 Ocak’ta sona erecek ve takım Konya’ya dönecek.

Torku Konyaspor’da, ikinci yarı hazırlıklarına kadroda düşünülen tüm futbolcular katılacak. Sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan ve Konya’da çalışmalara başlayan Marica’nın ise özel program dahilinde çalışacağı öğrenildi. Rumen futbolcunun yaklaşık 1,5 ay daha sahalardan uzak kalacağı ileri sürüldü. Yeşil-beyazlı takımda, sarı kart cezalısı Ali Turan ise ikinci yarı öncesi oynanacak 1. yarıya dahil Bursaspor maçında oynayamayacak.> Yeni Meram >Spor > Tatil bitiyor!
HABER YORUMLARI