Ruşeym Torku

Tasarruf Timleri Görev Başında

  • Giriş Tarihi: 1.01.2014 17:00
  • Güncelleme Tarihi: 22:51
Tasarruf Timleri Görev Başında

Merve Mehmet Özdemir İlkokulu 2. Sınıflar okul içinde elektrik ile su tasarrufunu önlemek ve çocuklara tasarruf bilinci kazandırmak amacıyla öğrencilerden oluşturulan elektrik ve su timleri görev başı yaptı.

Why Note!?

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Merve Mehmet Özdemir İlkokulu’nda öğrencilerden oluşturulan timlerin görevi okul içinde boşa yanan elektrik ve suları kapatmak. Görevlerine başlayan timler okulu teneffüslerde dolaşarak gereksiz yere yanan lambaları ve gereksiz yere akan suları kapatıyor. Görevlerinin ciddiyetinin farkında olan timler gösterdikleri sorumluluk bilinci takdir topladı.

Etkinlik hakkında konuşan müdür yardımcısı Lütfi Yılmaz; “Çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek amacıyla farklı ve heyecanlı etkinlikler yapmaya devam ediyoruz. Bu etkinlikte de elektrik ve su timleri oluşturduk. Göreve başlayan timler görevlerini başarıyla yapıyorlar. Öğrencilerimize ve bu tür eğlenceli etkinlikler hazırlayan 2. sınıf zümresine teşekkür ediyorum” dedi.> Yeni Meram >Arşiv > Tasarruf Timleri Görev Başında
HABER YORUMLARI