YAZARLAR

Diyarbakır Güvenlik Şube Müdürü Sayın Lütfü Çiçek; Sizi candan kutluyor ve şahsınızda tüm emniyet mensuplarımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

PKK yanlısı DBP’lilerin cenazelerini şova dönüştürme istekleri, sizin kararlılığınızla, asla tereddüt etmeyeceğinizi belirten vücud dilinizden başka; ”-Şimdi bizim konuşma zamanımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin yıkılmayacağını size öğreteceğiz ve yıktırmayacağız” şeklindeki ifadeniz tarihe geçecektir. Ödül verilmesi gereken, her türlü takdirin üstünde vazifesini yapan sayın emniyet müdürüm; Size ödül verilmese bile, ordu mensupları içindeki ”-Burası bizim vatanımız” diyen üsteğmenimin ve sizin bu asil davranışlarınız Büyük Türk Milleti’nin hislerine de tercüman olmuştur. Biliyorum ki bu Büyük Milletin ”ölümsüz sevgisini” kazanmış olmanız sizler için en büyük ödüldür. Her yeri yakıp yıkarak, esnafımızı çalışamaz hale getirip, okulları, iş yerlerini yıkıp yağmalamak suretiyle memleketin bir çok köşesinde huzursuzluk çıkartan ve acımasız tahribe girişenler sizde bilin ki Büyük Türk Milletinin kahredici büyük çoğunluğu; Türk’ü, Çerkezi, Kürdü, Avşarı, göçmeni, yörüğü tümüyle sabırlarının son haddine gelmişler, birleşip tek bir yumruk olarak kafanıza inmek üzeredirler. Türk Milleti üzerinde oyunlar oynamak isteyen dış ve satılmış iç güçler; dönüp tarihe bir bakarsanız, Türk’ün bayrağıyla, vatanının bölünmez bütünlüğü ile oynanmak istenmesine karşı bu millet tek bir yürek olup her zaman tarihler yazdıran cevabını vermiştir ve yine de vermeye hazırdır. Hepinize saygı ve sevgilerimle.

> Yeni Meram >Yazarlar > TARİHE GEÇECEK SÖZLER
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.