kapat
Ruşeym Torku

Taraftara sitem

  • Giriş Tarihi: 28.01.2013 17:20
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Taraftara sitem

1461 Trabzon maçında yol kazası yaşadıklarını söyleyen Basın Sözcüsü İbrahim Çınar, ‘Beklenmedik bir yenilgi aldık. Ancak bizi en çok üzen olay taraftarların tezahüratları oldu’ diye konuştu.

TORKU Konyaspor’un Basın Sözcüsü İbrahim Çınar, beklenmedik 1461 Trabzon yenilgisiyle üzgün olduklarını belirterek, “Ancak bizi en çok üzen olay taraftarların tezahüratları oldu” dedi. Önlerinde 15 final maçının bulunduğunu ifade eden Çınar açıklamasında şu sözlere yer verdi. “Trabzon’un kalemize geldiği ilk pozisyon golle sonuçlandı. Oyuncularımız saha içerisinde maçı çevirme adına her iki yarıda da inanılmaz bir mücadele ortaya koydular. Yakaladığımız fırsatlar var. Gol olmaması büyük şanssızlık. Son dakikalarda gelen gollerle de sahadan istemediğimiz bir sonuçla mağlup ayrıldık. Öncelikle bu farklı yenilgi için üzgün olduğumuzu ifade ediyoruz. Ama bizi asıl üzen nokta oyunun başından itibaren zaman zaman bazı taraftarların futbolcularımız ve takımımız aleyhine yapmış oldukları olumsuz tezahürattı”.

“MAÇI çevirmek adına gayret gösteren takımımızın moralini bozan bu tür davranışların gerçek Konyaspor taraftarlığıyla bağdaşmayan bir davranış olduğunu belirtmek istiyorum. Takımımızın hedefinden uzaklaştığını düşünenlerin aksine yönetim kurulu olarak bizim Süper Lig hedefine ulaşılması noktasında inancımızdan en ufak bir eksilme olmamıştır. Aksine maç sonrasında oyuncularımızın takım arkadaşlarına gösterilen tepkiler karşısında birbirlerine daha fazla sahip çıkmalarını görmek bizi bu konuda daha da umutlandırmıştır. Torku Konyaspor olarak önümüzde 15 final maçı var. Bu maçlarda bizi Süper Lig’e taşıyacak puanları alacağımıza inanıyoruz. 1461 Trabzon maçı her takımın başına gelebilecek bir yol kazasıydı. Bunu atlatıp Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçıyla birlikte yeniden bir yükseliş yakalayacağımıza inanıyoruz”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Taraftara sitem
HABER YORUMLARI