kapat
Ruşeym Torku

Tapu Kadastro Personeline Öfke Kontrolü Semineri

  • Giriş Tarihi: 24.04.2013 16:18
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Tapu Kadastro Personeline Öfke Kontrolü Semineri

Tapu Kadastro 5. Bölge Müdürlüğü çalışanlarına etkili iletişim semineri verdi. 5 gün devam eden iletişim seminerinde katılımcılar sertifikalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Bölge Müdürü Tugay Kaya, personelin öfkesini yenmek adına bu tür bir eğitim se

TAPU Kadastro 5. Bölge Müdürlüğü Meram Halk Eğitim Merkezi’yle birlikte etkili iletişim semineri düzenledi. Bölge Müdürlüğünde görev yapan memurların katıldığı ve 5 gün devam eden iletişim semineri sonunda katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Tapu Kadastro 5. Bölge Müdürü Tugay Kaya personelin öfkesini yenmek adına bu tür bir eğitim semineri verdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan tüm personelimizin öfke kontrolünü yapabilmesi ve iletişim konusunda 5 gün süren bir eğitim vermiş olduk. Buradaki asıl amacımız, Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan memur arkadaşlarımızın veriminin en üst düzeyde olması, sabah işe gelirken sevinerek, koşarak buraya gelmesini hedefliyoruz. Severek, isteyerek ve zevkle işe gelmesi ve akşama kadar da bu şekilde çalışmasını arzu ediyoruz. Bu seminerin yanı sıra iş motivasyonuyla ilgili de bir eğitim verdirmeyi düşünüyoruz. Bilindiği üzere biz burada gerçekten hayati önem arz eden işlemler yapıyoruz. Personelimizin üzerinde öyle bir sorumluluk var ki bu da üzerlerinde tedirginlik ve stres yaratıyor. Biz arkadaşlarımıza bu eğitimlerin içerisinde, bir işimiz var, güzel bir çalışma ortamımız var, Konya gibi güzel bir şehirde yaşıyoruz olgusunu da vermeye çalışıyoruz. Böylelikle çok daha motive olmuş, çok daha verimli personellerle vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek amacındayız.”

Konuşmaların ardından katılımcılara sertifikaları verildi. Çalışanlar ise sertifikalarına kavuşmanın mutluluğunu objektiflere poz vererek yaşadı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tapu Kadastro Personeline Öfke Kontrolü Semineri
HABER YORUMLARI