kapat
Ruşeym Torku

Tahir Şahin STK’ların Önemine Dikkat Çekti

  • Giriş Tarihi: 21.01.2014 15:40
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
Tahir Şahin STK’ların Önemine Dikkat Çekti

Konya’da hayata geçirilmesi gereken bir çok projenin olduğunu belirten İpekyolu Derneği Başkanı Şahin, “Bu projelerin hayata geçmesinde STK’lar büyük rol oynuyor. Zaten Konya’daki STK’lar arasında da güzel bir uyumluluk var” dedi.

ANADOLU Aslanları İş Adamları Derneği Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, İpekyolu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Tahir Şahin’i ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Yıldırım, İpekyolu Derneği’ne çalışmalarında başarılar diledi.

STK’LAR ARASINDA UYUMLULUK VAR

Yıldırım, İpekyolu Derneği’nin kuruluş amaçlarıyla ASKON’un kuruluş amaçlarında paralellik olduğunu belirterek, “Gelecek dönemde İpekyolu Derneği ile birlikte projelere imza atacağımızı umut ediyorum. Bu projelerle birlikte Konya’mızı daha gelişmiş bir şehir haline getirmeyi istiyoruz” şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İpekyolu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Tahir Şahin ise, Konya’da gerçekleştirilmesi gereken birçok projenin olduğunun altını çizdi. Şahin, “Bu projelerin gerçekleştirilmesinde sivil toplum kuruluşlarının etkisinin çok büyük olduğunun farkındayız. Konya’da zaten sivil toplum kuruluşlarının arasında bir uyumluluk söz konusu. Bu uyumluluğun ve işbirliğinin daha da gelişerek, daha iyi bir seviyeye geleceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sivil hava alanın projesi, çevre yolu projesi ve Konya’nın diğer gerçekleştirilmesi gereken projeleri hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tahir Şahin STK’ların Önemine Dikkat Çekti
HABER YORUMLARI