Torku Jelifest

Survivor’da bu hafta kim elendi?

  • Giriş Tarihi: 23.03.2016 1:18
  • Güncelleme Tarihi: 1:18
Survivor’da bu hafta kim elendi?

Survivor'da bu hafta heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Survivor’da adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor’da eleme heyecanının yaşandığı akşamda Eda Akkaya, adaya veda eden isim oldu. Dokunulmazlık yarışmasında kaybeden Ünlüler takımından Eda Akkaya adaya veda eden kişi oldu.

Yapılan oylamada Yattara 1. oldu. Yattara elenmesi için Nagihan’ı aday olarak söyledi. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı sonuçlara göre adaya Eda veda etti.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 yarışmasında bu hafta kim elenecek sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Geçtiğimiz Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Survivor’un yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı.Büyük mücadeleye sahne olan oyunu gönüllüler takımı Serkay’ın aldığı son sayı ile gönüllüler takımı kazandı.

Heyecan dorukta oylamalar tamamlandı ve Ünlüler takımından bir kişi Yarışmaya devam edemeyecek. Ünlüler takımında yapılan oylama sonucu Yılmaz Morgül aday oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 Yarışmasında geçtiğimiz haftaki SMS sıralaması açıklandı. Ancak Acun’un yaptığı bir açıklama ile tüm dengeler değişti. Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. SMS sıralamasına göre Atakan 1. sırada yer alırken Ezgi büyük bir sürpriz yaparak 2. sırada yer aldı.

Seda, yapılan tektikler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Seda’nın yarışmaya devam edememesi sebebiyle bu hafta Ünlülerde eleme yapılmadı. Seda’nın sağlığında bir sorun olmasaydı daha önce elemeye kalan Ezgi ve Yılmaz Morgül arasına Atakan’ın söyleyeceği bir isim daha eklenecekti. Atakan’ın Nagihan’ı söylemesi beklendiği için Nagihan-Yılmaz-Ezgi arasındaki elemede Survivor’a Yılmaz Morgül’ün veda etmesi gerekecekti.

survivorda-kim-elendi-2

Survivor ünlüler
1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

Survivor gönüllüler
1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

Survivor 2016 30.Bölüm Tanıtımı> Yeni Meram >Magazin > Survivor’da bu hafta kim elendi?
HABER YORUMLARI