Torku Jelifest

Survivor’da adaya veda eden isim belli oldu – Survivor’da elenen isim!

  • Giriş Tarihi: 15.06.2016 3:55
  • Güncelleme Tarihi: 3:55
Survivor’da adaya veda eden isim belli oldu – Survivor’da elenen isim!

Survivor 2016'da adaya veda eden isim Ünlüler takımından oldu. Survivor'da adaya veda eden isim Halk SMS oylaması sonucunda belli oldu. Survivor'da elenen isim ve detaylar haberimizde...

Ekranların sevilen programı Survivor’da bu hafta adaya veda eden isim, dün geceki Halk SMS oylaması ile belli oldu. Dokunulmazlık oyununu 3-0 öne geçmesine rağmen kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinin yolunu tuttu. Ünlüler takımından Yunus Gökçe ve Atakan potada kalan isimlerdi. Eleme adayları Yunus, Ezgi ve Atakan SMS oylamasında karşı karşıya geldi. Yapılan SMS oylamasının ardından Survivor 2016’da büyük oylamada, rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Yunus Günçe oldu.

SURVİVOR’IN FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

“Survivor’ın bu seneki büyük final tarihi belli oldu. Survivor finali 29 Haziran’da olacak. Bundan sonra hızlı eleme sistemine geçiyoruz. Haftada iki yarışmacı elenecek. Kıbrıs’taki finale ise 4 yarışmacı yada 4+1 yarışmacı gidecek. Buna henüz karar vermedik”

“Daha önceden Kıbrıs’ta final Oyunu oynatıyorduk. Ancak daha sonra bundan vazgeçtik. Son final oyunlarının Dominik’te olması hem olayın sıcaklığıyla yarışmaları hem de ortam açısından daha çekişmeli ve zevkli oluyor. 4 gün ara ver Kıbrıs’a git orada yeniden yarış bu heyecanlı olmuyor. Bu sene de final oyunlarını Dominik’te yapacağız. Kıbrıs’ta ise final oylaması olacak ve birinci belli olacak”

survivor-adaya-veda-eden-isim-2

Survivor adaya veda eden isim belli oldu!

ACUN ILICALI SURVİVOR İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ YANITLADI!

Acun Ilıcalı Survivor’la ilgili en sık sorulan soruları kişisel sosyal medya hesabından yanıtladı.

Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı duyuruda Survivor ile ilgili gelen soruları cevaplayacağını açıkladı. Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından Ilıcalı’ya 70 binden fazla soru yöneltildi. Acun Ilıcalı ilk aşamada 4 soruya cevap verdi ama ilerleyen günlerde diğer sorulara da cevap vereceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı en çok merak edilenleri yanıtladı!

İşte Acun Ilıcal’nın cevapladığı o sorular ve verilen cevaplar:

1-) Damla’ya ayrıcalık yapıldığı ve yakın çevrenizle daha önceden tanışıklığı olduğu söyleniyor, bu konuyla ilgili açıklama yapar mısınız?

Cevap: Bu tarz iddialar açıkçası çok komik. Öncelikle Survivor’da Ünlüler takımında yarışan hemen her yarışmacıyı önceden tanıyorum ama bu ayrıcalık yapmama asla sebep olamaz. Konu iş olduğu zaman herkes benim için eşittir. Ne benim ne de herhangi bir yakınımın Damla ile önceden bir tanışıklığı yoktur. Bu tür ART niyetle çıkarılan dedikodulara bizim gibi siz de gülüp geçin.

2-) Sosyal medyada Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?

Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır.

Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz. 🙂

3-) Damla sigaraya nasıl ulaştı?

Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar.

Survivor’da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor’daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence.

4-) Oyun sırasında Damla’nın sırtında neden mikrofon vardı?

Cevap: Durağan oyunlarda yarışmacıların sesini seyircilerimiz daha rahat duysun diye mikrofon takıyoruz. Bil Bakalım oyununda her yarışmacıda olduğu gibi Damla ve Atakan’da da mikrofon vardı. Bu konuya takılan arkadaşlar mikrofonla kulaklığı karıştırmış olabilirler.

‘Bunun adı hırsızlıktır’

Acun Ilıcalı, her yıl olduğu gibi ‘Survivor’ sorularını sosyal medyadan cevapladı.

Ilıcalı’ya 70 binin üzerinde soru geldi. “Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?” sorusuna Ilıcalı, “Ekibimiz 500 kişi. Bi takım kötü niyetli insanlar, bazı bilgileri içeriden böğrenip ticari ama çla kullanabiliyor. Bunun adı hırsızlıktır” yanıtını verdi.> Yeni Meram >Magazin > Survivor’da adaya veda eden isim belli oldu – Survivor’da elenen isim!
HABER YORUMLARI