kapat
Ruşeym Torku

Sorgun Bozkır’daki Belediyelerden Umutlu

  • Giriş Tarihi: 26.06.2013 14:24
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Sorgun Bozkır’daki Belediyelerden Umutlu

AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun ve parti yöneticileri Bozkır ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Bozkır İlçe Başkanlığı görevine getirilen Memduh Çelmeli ve yeni yönetimini tebrik etmek ve Bozkır’da bazı ziyaretler gerçekleştirmek için ilçeye giden AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Mehmet Demirel’in istifa etmesi ile boşalan AK Parti Bozkır İlçe Başkanlığı’na getirilen Memduh Çelmeli ve yeni yönetimini tebrik eden il başkanı Sorgun, Bozkır’a müjdeyle geldiklerini söyledi. Sorgun, 7 yıl önce kapanan Bozkır Sağlık Meslek Lisesi’nin yeniden açılabilmesi için büyük gayret gösterdiklerini ve ilgili yazının Milli Eğitim Bakanının masasında imzalamasının beklediğini söyledi.
8 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde Bozkır’da AK Parti’nin ilçe belediyesini kazanacağına inandığını kaydeden Sorgun, “Bizler de elimizi, gerekirse de bedenimizi taşın altına koyacağız. Bozkır’ı alacağız, diğer 30 ilçeyi ve büyükşehir belediyesini de alacağız. Bu konuda teşkilatlarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Ama bizler hiç oyumuz yokmuş gibi çalışacağız. Teşkilatlarımız, Konya’ya ve genel merkeze yük olacak şekilde değil yük alacak şekilde olmalı” şeklinde konuştu.
Sorgun, Bozkır Kaymakamı Mustafa Koç’u, Bozkır Devlet Hastanesini ve ilçe merkezinde esnafı da ziyaret etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sorgun Bozkır’daki Belediyelerden Umutlu
HABER YORUMLARI