Ruşeym Torku

‘Son Noktayı Millet Koyar’

  • Giriş Tarihi: 30.03.2014 19:33
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
‘Son Noktayı Millet Koyar’

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yerel yönetimler seçimleri için oyunu Meram Atatürk İlkokulu’nda kullandı.

Sabah saat 10.30’da eşi, kızı ve oğlu ile birlikte Meram Atatürk İlköğretim Okulu’na gelen Başkan Akyürek, oyunu 2025 nolu sandıkta kullandı. Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Akyürek, aylarca süren kampanya sürecinin sonunda vatandaşların sandığa giderek son sözü söylediğini ifade etti. Akyürek, “Demokrasinin güzelliği budur. Son noktayı millet koyar. Kampanya süresince medeni şekilde mücadele eden, hizmet yarışında bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Konya’ya yakışan bir süreci yaşadığımızı düşünüyorum. Konya’da oy kullanma oranının yüksek bir seviyede seyredeceğini görüyorum. Bu da şehrimizin gelişiminin ve kültürünün bir göstergesi olacaktır” diye konuştu.

AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun da merkez Meram ilçesi Kalfalar Mahallesi’ndeki Muhittin Güzelkılıç Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı. Sorgun basın mensuplarına çıkışta yaptığı açıklamada seçimin Konya’ya, Türkiye’ye ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Son Noktayı Millet Koyar’
HABER YORUMLARI