kapat
Ruşeym Torku

Şölen Pastanesi Yeni Şubesini Açtı

  • Giriş Tarihi: 20.05.2013 10:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Şölen Pastanesi Yeni Şubesini Açtı

Konya’da 1973 yılından beri hizmet veren Şölen Pastanesi yeni şubesini Selçuklu Real karşısında açtı. Şölen Pastanesi sahibi Ali Aydın, kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdüreceklerini söyledi.

Konya’da 1973 yılından bu yana hizmet veren Şölen Pastanesi, yeni şubesini Selçuklu bölgesinde faaliyete geçirdi. Açılış törenine AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcı, MHP İl Başkanı Tarık Taşçı, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek ve çok sayıda davetli katıldı. Yeni şubenin açılışı kurban kesimi ve dualar eşliğinde yapıldı. Şölen Pastanesi sahibi Ali Aydın, açılış konuşmasında, “1973 yılında pastanemizi Anıt’ta açtık. Öncelikli felsefemiz kalite, damak tadı ve en üst düzeyde Türkiye’de ve Dünya’da sürekli gelişen pastacılık sektöründe vatandaşımızı sizleri bu tecrübeden mahrum etmemek için çabaladık. Sizlere layık olmak için sürekli kendimizi geliştirdik” dedi.

Konya’nın köklü pastanelerinden olan Şölen Pastanesi açılışında söz alan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek ise “Yıllardır süren kültürünü ve geleneğini bu günlere taşıması ve markasını değerlendirerek büyütmesi emeğinin ve özverililiğinin karşılığıdır. Şehrimizin kalkınan bir bölgesinde üyemizin bir şube daha açmasından gurur duyduk. İnsanların ailesiyle oturup sohbet edeceği, yiyip içebileceği bir mekanı Konya’ya kazandırdılar. Kendilerini tebrik ediyorum” diye konuştu. MHP Konya İl Başkanı Tarık Taşçı ve AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez’in kısa konuşmaların ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini kesti. Davetlilere Şölen Pastanesinin kendi ürünlerinden ikram edildi. ..


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Şölen Pastanesi Yeni Şubesini Açtı
HABER YORUMLARI