Ruşeym Torku

SMMMO’dan Konuk’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 16:45
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
SMMMO’dan Konuk’a Ziyaret

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmail Turan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 61. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Recep Konuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Why Note!?

Oda başkanı İsmail Turan ve yönetim kurulunu makamında ağırlayan Recep Konuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, ”Oda Başkanımız İsmail Turan bey ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Konya SMMM Odası seçimlerini tek liste olarak kazanan Başkanımız İsmail Turan ve ekibini tebrik ediyorum. Yeni dönemin hem bizler için hem de Konya’mız için hayırlı bir hizmet yılı olması diliyorum” dedi.
İsmail Turan ise, ”Sayın Başkanımızın seçimlerdeki başarısından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah yeni dönemde var olan başarılı çalışmaları aralıksız devam edecektir. Bu ziyaretle birlikte Konyamızın gündemini de kendisiyle değerlendirme imkanı bulduk. Sayın Başkanın da belirttiği gibi inşallah yeni dönem hem bizler için hem de Konya için hayırlı olur” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > SMMMO’dan Konuk’a Ziyaret
HABER YORUMLARI