Ruşeym Torku

Sistem Koleji’nde Değerlendirme Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 19.06.2013 16:56
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Sistem Koleji’nde Değerlendirme Toplantısı

Sistem Eğitim Kurumları 2012 – 2013 değerlendirme toplantısını Sistem Koleji sosyal tesislerinde gerçekleştirdi.

Değerlendirme toplantısına Sistem Koleji ve Sistem Dershaneleri öğretmenleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yönetim kurulu başkanı Naci Atalay yaptı. Atalay konuşmasında Konya merkezde 4 dershane şubesine ek olarak bu yıldan itibaren Yazır bölgesinde bulunan Sistem Koleji ile anaokulu, ilkokul ve ortaokul da eğitim hizmeti sunacaklarını belirtti. Eğitimdeki 28 yıllık deneyimlerini özel okul alanında da başarıyla sürdüreceklerini belirten Naci Atalay Sistem Kolejinin tüm Konyalı velilere ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi.

18 öğretmenle çıktıkları yolculukta şimdi 200 öğretmenle Konya eğitimine hizmet ettiklerini belirten Kolej Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay Sistem Kolejinin birkaç yıl içerisinde Türkiye’nin en başarılı özel okullar arasında yerini alacağını belirtti.

Konya’da 5000 öğrenciye hizmet ettiklerini belirten Naci Atalay Sistem Kolejinde de insani değerlere sahip bilgili ve kültürlü gençler yetiştireceklerini söyledi.

Sistem Kolejinden mezun olan her öğrencimizin çok iyi ingilizce bilerek ve konuşarak mezun olacağını belirten Naci Atalay modern sosyal tesislerimizde de çocuklarımız yüzme, basketbol ve diğer spor alanlarında yeteneklerine göre hizmet alacaklardır dedi.

Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik ve Fen Bilimleri dalında da başarılı hizmetler vereceklerini belirten Naci Atalay çocuklarımızın katılacakları tüm sınavlarda dereceler elde etmelerini amaçlıyoruz dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sistem Koleji’nde Değerlendirme Toplantısı
HABER YORUMLARI