kapat
Ruşeym Torku

Sistem Koleji Açıldı

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:34
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Sistem Koleji Açıldı

Konya’da 28 yıldır eğitim ve öğretim hizmetleri veren Sistem Dershaneleri şimdi de Sistem Koleji olarak özel okul alanında hizmete başladı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay sektördeki başarılı çalışmalarını ve deneyimlerini özel okul hizmetlerinde de sürdüreceklerini belirtti.

Çeyrek asrı aşkındır bu sektörü tanıdıklarını ve çok iyi bildiklerini belirten Atalay, “Eğitimden hepimizin bekledikleri aynı. Hepimiz çocuklarımızın öncelikle sağlıklı, mutlu bireyler olarak büyümelerini ve başarılı insanlar olarak yaşamlarını sürdürmelerini arzu ediyoruz. Onlara Türkiye’nin en modern okulunda, 16 bin metrekarelik kampüs alanında açık ve kapalı basketbol sahaları, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, plates ve tiyatro salonları olan mükemmel ortamlarda eğitim ve öğretim imkanı sunacağız” dedi.

Atalay, çocuklarımızı kıyaslamadan, yarıştırmadan, özgüvenleri gelişmiş, saygılı, çevreleri ile uyumlu, bir yabancı dili çok iyi bilen, ikinci yabancı dili olan, teknik donanım ve beceriler kazanmış bireyler olarak hayata hazırlamak için özel okul çalışmalarına başladıklarını belirtti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sistem Koleji Açıldı
HABER YORUMLARI