kapat
Ruşeym Torku

Sistem Dershaneleri’nde LYS Mutluluğu

  • Giriş Tarihi: 2.07.2013 15:44
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Sistem Dershaneleri’nde LYS Mutluluğu

LYS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Sistem Dershaneleri öğrencilerinin sevinçli ve mutlu oldukları gözlendi.

Çok sayıda öğrencilerinin Türkiye dereceleri elde ettiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay başarılarımızı düzenli ve disiplinli çalışmalarımıza borçluyuz dedi.

1000 öğrencilerinin üniversiteye yerleşeceğini belirten Naci Atalay başta Tıp Fakültesi ve Mühendislik olmak üzere Hukuk, Eczacılık, Dişçilik ve Öğretmenlik tercih edecek çok sayıda öğrencilerinin olduğunu belirtti.

Sistem Dershanelerinde başarının bir gelenek haline geldiğini ve son üç yıldır üst üste Konya’da yılın en başarılı dershanesi seçildiklerini belirten Naci Atalay 28 yıldır Konya eğitimine hizmet ediyoruz dedi.

Deneyimli öğretmenlerle öğrencilerini sınavlara hazırladıklarını ve bu yıl LYS’den hemen sonra hatalı matematik ve kimya sorularına itiraz ettiklerini belirten Naci Atalay bu dört soruda da haklı çıktıklarını ve ÖSYM’nin bu dört soruyu da tüm öğrencilerin doğru cevaplamış kabul ettiğini belirtti.

Tercih işleminin 8 Temmuzda başlayacağını ve tercihlerin çok dikkatli yapılması gerektiğini söyleyen Naci Atalay tüm Konyalı öğrencilerin tercihlerini yapmak üzere çalışmalarını tamamladıklarını belirtti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sistem Dershaneleri’nde LYS Mutluluğu
HABER YORUMLARI