kapat
Ruşeym Torku

Şimdi Çalışma Zamanı

  • Giriş Tarihi: 4.01.2014 16:39
  • Güncelleme Tarihi: 22:51
Şimdi Çalışma Zamanı

İlk yarıyı hedeflediği puanda tamamlayan ve ikinci yarıya moralli başlayacak Torku Konyaspor’da devre arası kamp çalışmaları yarın start alacak. Kampa yeni transferlerde katılacak.

TORKU Konyaspor’da, devre arası tatili bugün sona erecek. Yeşil-beyazlı takımda Antalya’daki hazırlıklar iki dönem olarak gerçekleştirilecek. Süper Lig’de ilk yılında orta sıralarda yer almayı amaçlayan ve devreyi 20 puanla kapatan Torku Konyaspor’da, ikinci yarı hazırlıkları için geri sayım başladı.. Kartallar, yarın Antalya Kundu’da Kremlin Palas Otel’de toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak. 9 Ocak’a kadar Kremlin’de kalacak olan yeşil-beyazlılar, aynı gün Konya Anadolu Selçukluspor ile Topkapı Palace Otel sahasında hazırlık maçı oynadıktan sonra Belek’e geçerek Papiliona Otel’de kampa girecekler.

BURADAKİ hazırlıklar ise 17 Ocak’ta tamamlanacak.Torku Konyaspor, Antalya kampı boyunca en az 4 hazırlık maçı oynayacak.. 9 Ocak’ta Konya Anadolu Selçukluspor ve 13 Ocak’ta da Erciyesspor ile karşılaşacak olan Kartallar, 16 Ocak’ta ise Azerbaycan 1. Ligi’nden bir takımla hazırlık maçı yapacaklar. Bu arada, yörede kamp yapan Ukrayna veya Hollanda takımlarıyla bir hazırlık maçı oynanması için de temaslar sürdürülüyor. Devre arası kampına yeni transferlerde Vukoviç ile prensipte anlaşılan Hleb’in de katılması bekleniyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Şimdi Çalışma Zamanı
HABER YORUMLARI