Torku Jelifest

Seydişehir’in tanıtımı için pul bastırıldı

  • Giriş Tarihi: 11.01.2019 13:51
  • Güncelleme Tarihi: 13:51
Seydişehir’in tanıtımı için pul bastırıldı

Seydişehir Belediyesi ilçenin tanıtımına katkı sağlamak amacı ile pul bastırdı

Mutlu Akü

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in tanıtımı için farklı çalışmaları hayata geçirdiklerini kaydederek kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere pul bastırdıklarını söyledi.

Seydişehir Belediyesi olarak kutlama ve tanıtım amaçlı çalışmalarda gönderilen postaların üzerine yapıştırılmak üzere Seydişehir’e özel pul bastırıldı.

Tarihi, Seyidharun Camii ve Kuğulu Mesire alanının yer aldığı posta pulu sayesinde Seydişehir’in tanıtımı yapılacak.

Seydişehir’in tanıtımı yapılması üzere basılan posta pulları Seydişehir PTT Müdürü Serap Güner tarafından Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a makamında takdim edildi.

Seydişehir’in tanıtılması amacı ile Seydişehir Belediyesi adına pul bastıklarını kaydeden Güner, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a yaptığı çalışmadan dolayı teşekkür etti.

Şehir dışı posta gönderilerinde kullanılmak üzere böyle bir çalışma yapıldığını kaydeden Başkan Tutal; “ilçemizin tanıtımı noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Seydişehir’in simgesi haline gelen Seyidharun Camii ve Kuğulu Mesire alanımızın tanıtımını bu şekilde
her bölgede yer alsın istedik. Seydişehir PTT Müdürlüğümüz bize bu konuda yardımcı oldu. Ben kendilerine teşekkür ediyorum.Şehir dışı posta gönderilerimizde Seydişehir’in tanıtımında önem arz eden pullarımızı kullanarak tarihimizi ve doğal güzelliğimizi tanıtmış olacağız” dedi.> Yeni Meram >Konya > Seydişehir’in tanıtımı için pul bastırıldı
HABER YORUMLARI