kapat
Ruşeym Torku

Seydişehir’i Kucaklayacağız

  • Giriş Tarihi: 2.04.2014 16:45
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
Seydişehir’i Kucaklayacağız

Yeni dönemde Seydişehir Belediye Başkanlığına seçilen Tutal, yaptığı yazılı açıklamada kendisine destek verenlere teşekkür etti. Tutal, hizmet noktasında Seydişehir’in her kesimini kucaklayacaklarını belirtti.

SEYDİŞEHİR Belediye Başkanlığı’nı kazanan AK Parti adayı Mehmet Tutal yaptığı yazılı açıklamada, seçimleri değerlendirdi. Toplumun her kesimini kucaklayacaklarını belirten Tutal, “Halkımızın bize verdiği emaneti en doğru şekilde Seydişehir’imize hizmet noktasında kullanacağım” dedi.

“ÜLKEMİZ 2023 HEDEFLERİNE ULAŞACAK”

Tutal, “30 Mart 2014 yerel seçimleri için yakın çevremizdeki dostlarımız ve toplumumuzun farklı kesimlerinin arzu ve istekleri nedeniyle Seydişehir Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday olduk ve halkımızın teveccühü ile zafere ulaştık. Seçimler yönetim kadroları ve vatandaşlarımız için önemli mesajlar içerir. Bu nedenle seçimlerin sonuçlarını iyi okuyanlar kazanır. Seçimlerin sonuçlarını iyi okuyacak olursak en doğru çıkarım halkımızın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığı ve bu kutlu yolda ona destek verdiğidir. Bu başarının Yeni Türkiye’nin oluşturulmasında önemli bir anlamı vardır. Tüm dost ülkelerin ve halklarının hayır duaları, siyonizmin ve uşaklarının oyunlarına galip gelecek ve ülkemiz lider ülke olma yolunda 2023 hedeflerine ulaşacaktır. Seçimde halkımız, siyasi manipülasyonlara prim vermemiş, dışarıdan yönlendirmelere kulak asmamıştır. Milletimiz, cemaat ve cemiyetlerin asıl olan işleriyle uğraşmaları gerektiğini, muhataplarına sandıkta en güzel şekilde göstermiştir. Bu seçimin kazanılmasında emeği geçen aileme, gece gündüz çalışan teşkilatımıza, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ve gönüllü olarak çalışıp bize destek veren tüm dostlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Seydişehir’i Kucaklayacağız
HABER YORUMLARI