kapat
Torku Limonata

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan ayrıldı mı?

  • Giriş Tarihi: 9.10.2017 15:48
  • Güncelleme Tarihi: 15:48
Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan ayrıldı mı?

2014 yılından bu yanan birlikte olan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan hakkında ortaya atılan boşanma iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Çıkan bu haberlerin ardından ''Serdat Ortaç ve Chloe Loughnan ayrıldı mı'' sorusunun cevabı merak edilmeye başladı. Peki Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan boşanıyor mu? İşte detaylar...

2014 yılından bu yanan birlikte olan Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan hakkında ortaya atılan boşanma iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Çıkan bu haberlerin ardından ”Serdat Ortaç ve Chloe Loughnan ayrıldı mı” sorusunun cevabı merak edilmeye başladı. Peki Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan boşanıyor mu? İşte detaylar…

Yaklaşık 3 sene önce evlenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti hakkında çıkan haberler magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu iddialar üzerine ”Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan ayrıldı mı” cevabı en çok merak edilen sorulardan birisi oldu. Ünlü şarkıcı Ortaç, ilk açıklamayı yaptı. Peki Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor mu? İşte detaylar…

SERDAR ORTAÇ VE EŞİ CHLOE LOUGHNAN AYRILDI MI?

2014 yılında nikah masasına oturan Serdar Ortaç ile Chloe Lougnan hakkında daha önce bir çok kez ayrılık haberleri çıkmış, taraflar her seferinde iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

Ortaç’ın çocuk istemesi, Chloe’nin ise ‘önce kariyer’ demesi nedeniyle çocuk krizi yaşayan çift, birbirlerini sosyal medya hesaplarında takipten çıkardı.

İkilinin bu hareketi bir kez daha ‘boşanacaklar mı’ sorusunu akıllara getirdi. Serdar Ortaç’ın en son 12 Eylül’de, Chloe’nin ise 7 Eylül’de eşiyle fotoğrafını paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

TAKİBE BAŞLADI

Çıkan haberlerin ardından Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan’ı yeniden takip etmeye başladı.

HAYIR BOŞANMADIK!

Ortaç yaptığı açıklamada şunları söyledi: Sabahtan beri millet beni arıyor “Birbirinizi Instagram’dan takip etmiyorsunuz, boşandınız mı’ diye… ‘hayır’ boşanmadık.
Geçen sene bir gün Instagram yüzünden kavga ettik,bütün takip ettiklerimi silmiştim ,karımı da sildim. Ben onu sildim diye o da beni sildi.
Sonra ikimizde unuttuk , hemen tekrar takip ediyorum


ETİKETLER

> Yeni Meram >Magazin > Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan ayrıldı mı?
HABER YORUMLARI