Torku Jelifest

Şenol Yeni Meram’ı ziyaret etti

  • Giriş Tarihi: 15.04.2015 3:38
  • Güncelleme Tarihi: 3:38
Şenol Yeni Meram’ı ziyaret etti

MHP Konya 3. Sıra Milletvekili adayı Süleyman Şenol, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Meram Gazetesi’ni ziyaret etti.

Mutlu Akü

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Tuncer Mengeç ile sohbet eden Süleyman Şenol, seçim sürecinden ve seçildiği takdirde yapacaklarından bahsetti. Milletvekili adayı Süleymen Şenol; “Ülkeyi yönetenler hadiseleri sen ben hadisesine getirdiler ki bunları dinlemekten yorulduk. Ülkemizin birliği ve bütünlüğü açısından artık endişelerimiz var, korkularımız var, kaygılarımız var. Dua ediyorum Allah bizi korktuklarımızdan emin eylesin. Biliyorsunuz İktidarlar seçimle gelerek Ülkeyi yönetirler. Bizler de çok çalışarak mevcut İktidarı Demokratik yollarla indirip, Milliyetçi Hareket olarak iktidar olmak istiyoruz. Bu da tepeden tırnağa yapmamız gereken özel gayretlerle olacaktır. Ben bu dönemde, Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bizim umduğumuzun hayal ettiğimizin çok üzerinde patlama yaparak oy alacağı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Tuncer Mengeç de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Şenol’a teşekkür etti.

SÜLEYMAN ŞENOL KİMDİR?

1960 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta, lise eğitimini Beyşehir’de tamamladı.

1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. 1984 yılında eczanesini faaliyete geçirdi. Serbest eczacılık faaliyetini sürdürürken Optisyenlik eğitimi alarak Optisyenlik (gözlükçülük) hakkını kazandı. Eczacılık Akademisi’nin düzenlediği mesleki içi eğitim programlarına katılarak Klinik Eczacılık alanında donanım kazandı. Halen kendisine ve eşine ait iki eczanesi bulunan Şenol, Eczacılık, Optik, Kozmetik bakım ve Medikal alanında faaliyet göstermektedir. 1992 yılında Beyşehir’de Akaryakıt İstasyonu aldı, bu alanda da aktif faaliyet göstererek bölgesinde ilklere imza attı. 1996 yılında Uluslar arası ticarete başladı. İtalya, Fransa, Çin, Kore, Hong Kong’dan Optik ürünler ürettirerek yurt içinde pazarlama metodu ile satış ağı kurdu. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak sektöründe kısa sürede ilerleme gösterdi. . Özgün markalar oluşturdu. Hükümetin yerli sanayiyi koruma amaçlı ithalat kısıtlamaları uygulamaları başlayınca marka haklarını devretti. Şenol, birçok sosyal ve siyasi faaliyetin de içerisinde yer almıştır.> Yeni Meram >Konya > Şenol Yeni Meram’ı ziyaret etti
HABER YORUMLARI