kapat
Ruşeym Torku

Selçuk’ta Geleneksel Kavurma Günü

  • Giriş Tarihi: 19.06.2013 16:45
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Selçuk’ta Geleneksel Kavurma Günü

Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi tarafından organize edilen “Geleneksel Saç Kavurma Günü “okul bahçesinde öğretim üyeleri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdildi.

Veteriner Fakültesi bahçesinde düzenlenen etkinliğe Konya Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyfettin Baydar, Selçuk üniversitesi Rektör Yardımcısı Musa Özcan, Ticaret Borsası Başkanı M.Uğur kaleli, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof Dr. Ahmet Güner ve dekan yardımcıları, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda sektörü temsilcileri katıldı.

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof Dr. Ahmet Güner “ Uzun yıllardır yapılmayan kavurma gününü bu yıl tekrar başlattık. İnşallah bu etkinliğimizi geleneksel olarak her yıl yapmayı planlıyoruz. Bu etkinlikteki hedefimiz öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve sektör temsilcilerini bir araya getirmek ve fakültemizde üretilen ürünleri sektör temsilcilerine tanıtmaktır.”dedi.

Protokol konuşmalarının ardında Veteriner Fakültesi Geleneksel Kavurma gününe katılan misafirlere ilk önce kavurma, ardından ise fakültede yapılan organik dondurma ikram edildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Selçuk’ta Geleneksel Kavurma Günü
HABER YORUMLARI