Ruşeym Torku

Selçuklu yuvasında

  • Giriş Tarihi: 22.01.2013 23:44
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Selçuklu yuvasında

Side kampını tamamlayarak Konya’ya dönen yeşil-beyazlılar tefrişi yapılan Kayacık Tesislerinde hazırlıklarına devam ediyor. Dünü tek idmanla geçiren ekibimizde moraller yerindi.

SPOR Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden yeşil-beyazlı temsilcimiz Anadolu Selçukluspor, Antalya kampını tamamladı ve Konya’ya döndü. Gözünü Yeni Malatyaspor ile deplasmanda oynayacağı zorlu maça çeviren yeşil-beyazlılar, hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı. Yapılan çalışma öncesinde teknik heyet, futbolcularla bir araya geldi ve ikinci yarı hedefleri konusunda kısa bir toplantı yaptı. Toplantının ardından yaptığı tek çalışma ile günü tamamladı.

YEŞİL-beyazlılar bugün yapacağı çalışma ile hazırlıklarına devam edecek. Anadolu Selçukluspor, Kayacık Tesisleri’nde yapacağı iki günlük çalışmanın ardından Cuma günü Malatya yolculuğuna çıkacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Nuh Aşkın ile anlaşan yeşil-beyazlılarda henüz ismi açıklanmayan bir forvet ile yakın temas devam ediyor. Yönetim kurulu olası bir anlaşma zemininde bu futbolcunun ismini kamuoyuna duyuracak.

YENİ teknik adamı Zafer Turan ile birlikte temposunu giderek artıran yeşil-beyazlılarda, eksikler birer birer takımla birlikte çalışmalara başlıyor. Uzun süredir sakatlıkları devam eden ve eksikleri hissedilen futbolculardan Yaser Hacımustafaoğlu ve Serbay Yağız, takımla birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Sakatlığı devam eden bir başka isim Aykut ise bugün yarın takımla birlikte çalışmalara başlayacak. Ayrıca idman ve maç eksiği bulunan futbolcular Rıdvan Sağlam ile Abdullah Çoban’ın bir iki hafta içinde eski performanslarına kavuşması bekleniyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Selçuklu yuvasında
HABER YORUMLARI