Torku Jelifest

Selçuklu Kupasının Sahibi Muratpaşa Oldu

  • Giriş Tarihi: 27.08.2015 16:12
  • Güncelleme Tarihi: 16:12
Selçuklu Kupasının Sahibi Muratpaşa Oldu

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Spor Kulübü tarafından düzenlenen Yıldızlar Basketbol Turnuvasının şampiyonu Antalya Muratpaşa Belediyesi oldu.

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü tarafından basketbol yıldızlar kategorisinde 25-27 Ağustos tarihleri arasında Selçuklu Kupası Basketbol Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya Anafartalar, Banvit, Muratpaşa, Selçuklu A ve Selçuklu B yıldız basketbol takımları katıldı.
Lig usulü sistemine göre oynanan karşılaşmalar sonunda turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Muratpaşa Belediyesi Selçuklu Kupasının sahibi oldu. Turnuvayı ikincisi sırada tamamlayan ekip Banvit Spor Kulübüydü. Turnuvada ayrıca takımlar arasında en iyi oyuncular da seçilerek ödüllendirildi. Turnuvanın en iyi gardı Selçuklu Belediyesi takımından Ata Günbatılı, en iyi pivot Anafartalar takımından Zahit İsaoğlu, en değerli oyuncu Muratpaşa takımından Efe Arıkan seçildi.
Turnuva sonunda gerçekleştirilen ödül töreni ile takımlara kupaları ve en iyi oyunculara ödülleri Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Taner Çolak, Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Altyapı Koordinatörü Recep Albay, Selçuklu Belediyespor Kulübü Basketbol antrenörü İsmail Beleş, Konya’nın basketbol altyapısı duayenlerinden Hasan Özkaplan tarafından verildi.

selcuklu-kupasinin-sahibi-muratpasa-oldu-2> Yeni Meram >Konya > Selçuklu Kupasının Sahibi Muratpaşa Oldu
HABER YORUMLARI