Torku Jelifest

Selçuk Üniversitesi’ne 8 altın 2 gümüş madalya

  • Giriş Tarihi: 4.04.2016 11:30
  • Güncelleme Tarihi: 11:30
Selçuk Üniversitesi’ne 8 altın 2 gümüş madalya

selçuk Üniversitesi (SÜ) Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğrencileri, Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen 6. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’ndan 8 altın 2 gümüş madalya ile döndü.

selçuk Üniversitesi (SÜ) Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğrencileri, Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen 6. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’ndan 8 altın 2 gümüş madalya ile döndü.
19 kategoride 700 aşçının yarıştığı etkinlikte, ‘Yılın En İyi Üniversitelerarası Ekip Kategorisi’ Ömer Çakıl, Batuhan Şanal ve Lütfiye Güzelyıldız altın madalya, ‘Yılın En İyi Altın Ekip Kategorisi’nde Arzu Cihangir, Recai Can Anlaş ve Bekirhan Aybek altın madalya, ‘Bireysel Kategori’ de Mansur Acertemel altın madalya ve şampiyonluk kupasını almaya hak kazandı.
Yarışmada ‘Üniversitelerarası En İyi Ana Yemek Kategorisi’nde Oğuzhan Çiçek altın madalya alırken ‘Üniversitelerarası En İyi Tatlı Tabağı Kategorisi’nde ise Şeyda Ataseven ve Sabrican Karataş gümüş madalya almaya aldı.> Yeni Meram >Konya > Selçuk Üniversitesi’ne 8 altın 2 gümüş madalya
HABER YORUMLARI