Torku Jelifest

Selçuk Sahipsiz Kaldı!

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 15:09
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Selçuk Sahipsiz Kaldı!

Sarı-Mavili takımın önceki gün gerçekleştirilen genel kurulun ikinci oturumunda da başkan adayı çıkmadı. Mevcut yönetim 2 hafta daha göreve devam etme kararı aldı. Basın Sözcüsü Öten, “Umarım Konya basketbolu temsilcisiz kalmaz” dedi.

BASKETBOL Erkekler 2. Ligi’ndeki tek temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi’nde, önceki gün akşam gerçekleştirilen genel kurulun ikinci oturumunda da olumlu bir sonuç çıkmadı. Başkan adayının çıkmadığı seçimde, mevcut yönetim göreve 2 hafta daha devam etme kararı aldı. Torku Selçuk Üniversitesi’nin kayyuma kalacağı ya da kapatılacağı iddia ediliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan sarı-mavili takımın Basın Sözcüsü Kerem Öten şunları söyledi. “12 Haziran tarihinde yapılan genel kurulumuzda 28 Haziran’a kadar göreve devam etme kararı aldık.

“BU süreye kadar başta sayın Valimiz olmak üzere Konyaspor, belediyeler, sivil toplum örgütlerinden görüşmeler yapmak suretiyle destek isteyeceğiz. 28 Haziran tarihinde bu görüşmeler neticesinde takımımızın geleceği hakkında kritik bir karar alacağız ve bunu bir basın toplantısıyla Konya kamuoyuyla paylaşacağız. Yeterli desteğin verilmesi durumunda yönetim kurulumuz da üzerine düşen maddi manevi fedakârlığı üstlenmeye hazırdır. Umarım bu süreç olumlu sonuçlanır ve Konya basketbolu temsilcisiz kalmaz”. Öten, ayrıca “Erdemirspor basketbol takımını almak, şu an için gündemimizde değil” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Selçuk Sahipsiz Kaldı!
HABER YORUMLARI