Torku Jelifest

Selçuk Öztürk, Üniversite Personeli İle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 18.08.2015 13:35
  • Güncelleme Tarihi: 13:35
Selçuk Öztürk, Üniversite Personeli İle Bir Araya Geldi

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Öztürk başarılı geçen kayıt döneminin ardından üniversite personeli ile bir araya geldi.

Yoğun geçen kayıt döneminin sonunda üniversite ekibi ile bir araya gelen KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk, “Tercih ve kayıt döneminde mütevelli heyetimiz, rektörümüz, akademik ve idari kadromuz omuz omuza çalıştı. KTO Karatay Üniversitesi öğrencisi ve mezunu olmak gelecek yıllarda büyük bir avantaj olacak” dedi. Üniversitenin eğitim kalitesi ile adından söz ettirdiğini belirten Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Öztürk, “Bizim için tercih dönemi çok başarılı geçti. Üniversite olarak yüksek oranda bir tercih aldık. Hedefimiz üniversitemizi nitelik ve nicelik açısından daha da ileri taşımak. İlk 100’den 1000’den ve 10.000’den öğrencilerimiz oldu.Üniversitemizin geldiği noktayı burada çok net görebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

KTO KARATAYLI OLMAK BÜYÜK AVANTAJ
Üniversitenin yüzde 96 doluluk oranına ulaştığını ve ek yerleştirmelerle bu oranın artacağını belirten Öztürk, “Son yıllarda Türkiye’de üniversiteler arası sıçramalarda ilk 5’te olan bir üniversiteyiz. Tercih ve kayıt döneminde mütevelli heyetimiz, rektörümüz, akademik ve idari kadromuz omuz omuza çalıştı.Öncelikle bölgemizde, Türkiye’de ve uluslararası alanda tercih edilen bir üniversite olmak yolunda hızla ilerliyoruz. KTO Karatay Üniversitesi öğrencisi ve mezunu olmak gelecek yıllarda büyük bir avantaj olacak. Buna gönülden inanıyor ve gerçekleşmesi için KTO Karatay ailesi olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bizi tercih eden öğrenci ve ailelerine teşekkür ediyoruz. Bu başarı hepimizin başarısıdır” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Selçuk Öztürk, Üniversite Personeli İle Bir Araya Geldi
HABER YORUMLARI