Torku Jelifest

Selçuk İletişim öğrencileri özlenen iletişim ortamını tazeledi

  • Giriş Tarihi: 12.04.2016 11:25
  • Güncelleme Tarihi: 11:25
Selçuk İletişim öğrencileri özlenen iletişim ortamını tazeledi

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü öğrencileri, “Doya Doya İletişim” etkinliği kapsamında özlenen iletişim ortamını tazeledi.

Paylaşımın önemine vurgu yapılan etkinlikte, öğrenciler kaynaşırken, yarışmalar, canlı müzik, sokak röportajları, fotoğraf alanları çalışmaları ve ikramlar günün eğlencesini arttıran renkli içerikler oldu.

İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Duygu Aydın, yaptığı açıklamada, günümüzde zamana yetişememenin en büyük problemlerden biri haline geldiğini söyledi. Bireylerde, dijitalleşmenin etkisiyle yaşamda her şeyin baş döndürücü bir hızla gerçekleştiği hissinin oluştuğunu ifade eden Doç. Dr. Aydın, “Bu his, güne çok şeyi sığdırma ihtiyacı yaratıp, gün içinde çok şeyi yapamamış olma buhranıyla karşı karşıya bırakıyor. Öyle ki bir yere koşturmadan muhabbet etmek önemli bir lüks haline geldi. Küçük ekranlar ve klavyeler gerçekliğimizi ve zamanımızı azaltırken, kafamızı kaldırıp gökyüzüne ve birbirimize bakmaya hasret kaldığımız günlerde rutinimizin dışına çıkıp muhabbet etmek istedik. Yeme içme bahane ‘iletişim’ şahane dedik.” diye konuştu.

Selva ve yemekumbara.com ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe, Saka, Leziz Ev Yemekleri, İdeal Öğrenci Yurtları, Doğuş Çay, Komagene, Myeps, Aydınlar Kitapevi ve Servet Ofset destek oldu.> Yeni Meram >Konya > Selçuk İletişim öğrencileri özlenen iletişim ortamını tazeledi
HABER YORUMLARI