Ruşeym Torku

Sektörü Bir Araya Getirdiler

  • Giriş Tarihi: 15.04.2013 14:39
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Sektörü Bir Araya Getirdiler

Kuyumculuk ve mücevherat markası Atlantis, Anadolu illerinde gerçekleştirdiği fuarlarla adından söz ettiriyor.

Why Note!?

Geçtiğimiz yıllarda yapılan 26 adet fuar ve bu yıl da Anadolu’da yapılacak fuarların başlangıcı 13-14 Nisan’da Konya’da gerçekleştirildi. Sektör buluşması tadında geçen organizasyonda Atlantis’in yeni koleksiyon ürünleri tanıtıldı.

Türkiye’nin en büyük altın ve mücevherat markalarından biri olan Karakaş Atlantis, Türkiye’nin 5 bölgesinde kendi şubelerinin olduğu 26 ilde fuar organizasyonları gerçekleştiriyor. Geçen yıl olduğu gibi 2013 yılında da Anadolu illerinde gerçekleştirilecek fuarların ilki 13-14 Nisan tarihlerinde Konya’da gerçekleştirildi.

Konya Fuarı’na çevre illerdeki Atlantis bayileri de katılım göstererek, böyle bir organizasyon düzenlemelerinden dolayı Atlantis’e teşekkürlerini dile getirdiler. Böyle bölgesel fuarlar ile sektörün kısmi olsa da bir araya geldiğini, bu tür organizasyonların satışlarını da çok olumlu etkilediğini, sektörün bir araya gelmesi açısından da iyi bir bütünlük iyi bir iletişim oluştuğunu ve ilişkilerini daha da kuvvetlendirdiklerini belirttiler. Atlantis’in sektörde kuyumcu müşterilerini en iyi dinleyen ve anlayan marka olduğunu ileterek, yoğun katılımla gerçekleşen bu fuarın uzun yıllar daha devam etmesini gerektiğini, kendileri için her zaman çok faydalı olduğunu dile getirdiler.

Anadolu’nun gücünün Konya’da çok daha iyi hissedildiğini belirten Karakaş Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş: “Konya’da halkın altın tüketimi diğer illere göre daha fazla. Bu sebeple hem istikrarlı bir şubemiz oluşu hem de sektörün burada batı illere göre daha hareketli oluşu şirket olarak bize pozitif yansıdı. Bunun yanı sıra gerçekleştirdiğimiz fuarın müşteri odaklı bir çalışma olması sebebiyle bayilerimizle yakınlaşma ve yeni iş fırsatları yaratma adına birçok paylaşımda bulunduk. Bu da bize olumlu yansıyan bir başka husus. Yapılan bu tür fuarlarda ürün tedariği konusunda firmamızın ciddi potansiyeli, müşterilerimize kapsamlı bir sunum gerçekleştirmemizi sağladı. Bölgelerde sergilediğimiz duruşumuzla ve aldığımız geri dönüşlerle birlikte ileride gerçekleştireceğimiz yeni projelerin kararlarını alıyoruz. Yeni pazarlara açılmak için müşterilerimizin tavsiyelerini baz alarak pazar araştırmasında önemli yol katediyoruz. Bu pazarlarda daha kaliteli hizmet vermek adına şubelerimizde ekiplerimizi kurup gidilecek pazar bölgesine göre eğitimlerini veriyoruz. Kısacası müşteri memnuniyetimiz ve pazar genişletmemizde bu fuarların çok faydasını görüyoruz” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sektörü Bir Araya Getirdiler
HABER YORUMLARI