Torku Jelifest

Şehit madencinin abisi ifadelere isyan etti

  • Giriş Tarihi: 16.04.2015 22:06
  • Güncelleme Tarihi: 22:06
Şehit madencinin abisi ifadelere isyan etti

Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Soma davası devam ederken, mahkeme salonunun dışına çıkarılan bir şehit madencinin abisi, sanıklara ve avukatlarına tepki gösterdi. ‘Göz göre göre yalan söylüyorlar’ diye bağıran şehit abisini çevresindekiler zor sakinleştirdi.

Akhisar’da görülen Soma davasında ifade veren tutuklu sanıklardan vardiya amiri İsmail Adalı’nın savunmasını yaptığı sırada maden şehidi Rıdvan Koç’un ağabeyi Yusuf Koç, İsmail Adalı’ya tepki gösterdi. Salonda etrafındakiler tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Yusuf Koç yine çevresindeki şehit aileleri tarafından sakinleştirilmesi için mahkeme salonunun dışına çıkarıldı.

Mahkeme çıkışında kamera önünde verilen ifadelere isyan eden Yusuf Koç kendini yerlere atarak, “Göz göre göre yalan söylüyorlar. Avukatları da onları savunuyor. Böyle bir şey olabilir mi?” diye bağırdı. Güçlükle zapt edilen Yusuf Koç, gölgelik bir alana götürülerek sakinleştirilmeye çalışıldı.> Yeni Meram >Güncel > Şehit madencinin abisi ifadelere isyan etti
HABER YORUMLARI