Torku Jelifest

SEDEP’ten öğretmen ve öğrencilere değerler eğitimi semineri

  • Giriş Tarihi: 1.12.2015 16:27
  • Güncelleme Tarihi: 16:27
SEDEP’ten öğretmen ve öğrencilere değerler eğitimi semineri

Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) kapsamında Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca tarafından öğretmen semineri gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilen birbirinden farklı etkinlik, seminer ve programlarla dört yıldır Selçuklu’ da Kİ okullarda uygulanan SEDEP, öğrencilere yönelik yapılan etkinliklerin yanı sıra öğretmen ve veli seminerlerine de devam ediyor. Değerler eğitimi faaliyetlerine aileler ve öğrenmelerin daha aktif katılımını sağlamak amacıyla geçen yıllarda gerçekleştirilen seminerler büyük ilgi görmüş, alanında uzman eğitmenler eşliğinde verilen eğitimlerle projenin farkındalığı arttırılmıştı. Dördüncü yılında da seminerlere devam edilen proje kapsamında Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca tarafından 3 Aralık 2015 Perşembe günü saat 13.00’te lise öğrencilerine, 19.30’da da öğretmenlere seminer verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu seminerlerde konuşmacı, “Çocuklarda Değerler Eğitimi” konu başlığında paylaşımlarda bulunacak.
SEDEP kapsamında gerçekleştirilecek bir diğer seminer ise 25 Aralık 2015 Cuma günü Kişisel Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan katılımlarıyla gerçekleşecek. Veliler ve lise öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek seminerler saat 13.00’te lise öğrencilerine, 19.30’da da velilere yönelik olacak.
SEDEP kapsamında, eğitim-öğretim dönemi sonuna kadar farklı konukların katılımı ile etkinlikler devam edecek.> Yeni Meram >Konya > SEDEP’ten öğretmen ve öğrencilere değerler eğitimi semineri
HABER YORUMLARI