Torku Jelifest

Sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) taburcu oldu

  • Giriş Tarihi: 6.08.2016 14:23
  • Güncelleme Tarihi: 14:23
Sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) taburcu oldu

Konya’nın tanınmış ve sevilen sanatçılarından Ahmet Özdemir, yaklaşık dört haftadır tedavi gördüğü Numune Hastanesinde, evde tedavisine devam edilmek üzere taburcu edildi.

9 Temmuz 2016 tarihinde gece vakti rahatsızlanarak ilk önce bir özel hastaneye kaldırılan, ardında ise Numune Hastanesine sevk edilen Sanatçı Ahmet Özdemir, yaklaşık üç hafta yoğun bakın ünitesinden yattıktan sonra tedaviler karşılık verince normal odaya alındı. Bir hafta normal odasında tedavisine devam edilen Sanatçı Özdemir, doktorların son kontrolünden sonra evinde sağlık hizmetlerine devam edilmek üzere önce ki gün evine taburcu edildi.
Sağlığının her geçen gün iyiye giden Sanatçı Ahmet Özdemir, “ Numune Hastanesinde yattığımız süre boyunca Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Darılmaz, Numune Hastanesinin Başhekimi, doktorları ve hemşerilerinden yoğun ilgi ve alaka gördüm.hepsine teşekkür ediyorum.
Ayrıca bir sanatçıyı yaşatan ilgi ve alakadır. Onun için Konya basınının bana gösterdiği ilgi ve alaka beni çok mutlu etmiştir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.> Yeni Meram >Konya > Sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) taburcu oldu
HABER YORUMLARI