Torku Jelifest

Şampiyonlardan Ersöz’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 15:16
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Şampiyonlardan Ersöz’e Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonu olan sporcuları makamında kabul ederek, çeşitli hediyeler verdi.

4. PARA Tekvando Dünya Şampiyonası İsviçre’nin Lozan şehrinde yapıldı. Türkiye ise Teknik Direktörler Muammer Cambaz ve Cihat Kutluca idaresinde 8 erkek, 3 bayan sporcu ile katıldı. Şampiyona boyunca başarılı sonuçlar alan Milli Takımımız bayanlar ülke sıralamasında birinci olurken, erkeklerde ise üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı. Bayanlarda 49 kiloda Büşra Gür birinci, 57 kiloda Fatma Acar A8’de üçüncü ve 67 kiloda A8’de Hanife Kunduracı ikinci oldular.

ERKEKLERDE 58 kiloda M. Sami Saraç A6’da birinci, 68 kiloda Haşim Çelik A7’de birinci, 80 kiloda Bülent Yılmaz A8’de üçüncü ve Y. Sami Gökbaba A5’de birinci olarak başarılarına bir yenilerini daha kattılar. Para Tekvando Dünya şampiyonu olan Y. Sami Gökbaba ve M. Sami Saraç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret ettiler. Ersöz, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ayrıca şampiyonlara hediyeler vererek günün anısına fotoğraf çektirdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Şampiyonlardan Ersöz’e Ziyaret
HABER YORUMLARI