Torku Jelifest

Sait Gönen Emekli Öğretmenlerle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 13.10.2015 14:25
  • Güncelleme Tarihi: 14:25
Sait Gönen Emekli Öğretmenlerle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili ve adayı Prof. Dr. M. Sait Gönen, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Mutlu Akü

Konya ve ilçelerinde seçmenlerle bire bir görüşerek, 1 Kasım seçimleri için partisine destek isteyen MHP Milletvekili ve adayı Sait Gönen, Konya Öğretmenevi ve Görme Özürlüler Derneği’ne ziyarette bulunarak, emekli öğretmenlerin ve görme özürlü vatandaşların sorunlarını dinledi.

sait-gonen-emekli-ogretmenlerle-bulustu-2
Milliyetçi Hareket Partisi Karatay ilçe teşkilatı, Karatay kadın kolları ve partililer ile birlikte seçim çalışmaları çerçevesinde Konya Öğretmenevi’ne ziyarette bulunan Sait Gönen, MHP’nin açıkladığı seçim beyannamesinde, “Birinci iktidar dönemi” diye ifade edilen 2015-2019 yılları arasında yıllık ortalama yüzde 5,2 büyüme ve 700 bin yeni istihdam hedeflendiğini söyledi. İkinci iktidar dönemi olarak tanımlanan 2019-2023 yılları arasında ise yüzde 6,6 büyüme ve 1 milyon 25 bin yeni istihdam sağlanmasını amaçladıklarını anlatan Gönen, “Çitçimizden, öğrencimize, işçimizden, memurumuza vatandaşlarımızın her kesimini kapsayan planlamamızda emeklilerimiz için de iki aylık asgari ücret tutarında emekli desteği bulunmaktadır. AK Parti iktidarlarının bu gün ülkemizi getirdiği noktada, ekonomik sıkıntılar altında, geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarımız bir de terör belasının içinde zor günler yaşamaktadır. Vatanımız ve milletimiz için kurtuluşu, refah ve huzura kavuşması için Milliyetçi Hareket Partisi, çözümün olduğu tek partidir” diye konuştu.
Gönen ve partililer Görme Özürlüler Derneği’ne de ziyarette bulunarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.> Yeni Meram >Konya > Sait Gönen Emekli Öğretmenlerle Buluştu
HABER YORUMLARI