Ruşeym Torku

Sağlık Yatırımları Yerinde İncelendi

  • Giriş Tarihi: 22.06.2013 16:13
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Sağlık Yatırımları Yerinde İncelendi

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu, Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral’ı makamında ziyaret etti.

Why Note!?

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin, düzenlediği İdari, Mali ve Tıbbi Hizmetler çalıştayına katılan Bekerecioğlu, Oral’ın da çalıştaya katılmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Bekerecioğlu, bu tür toplantıların ilçe tanıtımına da katkı sağlandığını ve Ilgın gibi sağlık potansiyeline sahip bir ilçenin kongre turizmiyle birleştirilebileceğini kaydetti.

Çalıştayın Ilgın’da yapılmasından memnun olduklarını belirten Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral da çalıştay ve toplantıların ilçenin tanıtımının yanında, ilçe ekonomisine de katkı sağlandığını ifade ederek, duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Oral ve Genel Sekreter Bekerecioğlu; inşaatı devam eden, yaklaşık 15 milyon TL’ye mal olacak ve 2015 yılında hizmete alınması amaçlanan, 100 yataklı Ilgın Devlet Hastanesi inşaatını gezerek, yerinde incelemelerde bulundular.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sağlık Yatırımları Yerinde İncelendi
HABER YORUMLARI