Torku Jelifest

Şafak Sezer şeker komasına girdi! – Şafak Sezer ölümden döndü!

  • Giriş Tarihi: 4.05.2016 16:31
  • Güncelleme Tarihi: 16:31
Şafak Sezer şeker komasına girdi! – Şafak Sezer ölümden döndü!

Şafak Sezer, şekerinin düştüğünü zannedip toparlanmak için iki dilim çilekli pasta yiyince tam tersi komaya girdi. Şeker komasına girip kalp krizi geçiren ünlü komedyenin, Acıbadem Hastanesi'nde kalbine ikinci stent takıldı.

Şafak Sezer, şekerinin düştüğünü zannedip toparlanmak için iki dilim çilekli pasta yiyince tam tersi komaya girdi. Şeker komasına girip kalp krizi geçiren ünlü komedyenin, Acıbadem Hastanesi’nde kalbine ikinci stent takıldı.

Uçankuş’ta yer alan habere göre; yıllardır görmediği ablasıyla görüşen ve bu görüşme sırasında aşırı heyecanlanan Şafak Sezer, bir anda panik atağa kapıldı. Şekerinin düştüğünü zanneden Sezer, toparlanmak için iki dilim çilekli pasta yiyince tam tersi komaya girdi. Hemen hastaneye kaldırılan Sezer’in şekerinin 540 olduğu görüldü.

Şeker komasına giren ünlü oyuncuya hemen müdahale yapılırken, bu kez kalbine giden damarlar tıkandığı için ikinci kez stent takıldı.

Eşinin yanından ayrılmadığı Şafak Sezer, şu andaKadıköy Acıbadem Hastanesi’nde tedavi ediliyor.

ŞAFAK SEZER KİMDİR?

Erol Şafak Sezer (d. 10 Ekim 1970; Sincan, Ankara), Türk oyuncu, senarist ve yönetmen.

1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosunda Haldun Taner’in “Eşeğin Gölgesinde” adlı oyunla Ankara’da Oktay Kara ve Taylan Velioğlu ile ilk olarak sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosunda “Devri Yalan”, “Başımızda Pakbulut, Sen Bu Seçimi Unut”, “Saddam’ı Kim Öptü”, “Şirinler”, “Edi Büdü” ve “Uzaylı Arif” adlı oyunlarla, Ankara Ekin Tiyatrosunda ise “Biz Bu İhtilali Niye Yaptık”, “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” adlı oyunlarla seyirci karşısına çıktı. Dario Fo’nun “Yüzsüz” adlı oyunundan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi’nin çektiği “Bir Düğün Masalı” adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: “Televizyon Çocuğu” (Okan Bayülgen`in programı), “Sıdıka”, “Baskül Ailesi”, “Dostlar Pasajı”, “Şafak Vakti” ve “Reyting Hamdi”… “Üçlü Oyun” filminden sonra sanatçı “Vizontele” için kamera karşısına geçti. Daha sonra da Turkfilmi adlı yapım şirketinin ilk filmi olan Rus Gelin’de Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Kaan Boztepe’le birlikte rol aldı.

Şafak Sezer’in bugünkü ününe kavuşmasında, şovmen Boran Kaya’nın sunduğu “İner misin Çıkar mısın?” adlı yarışma programının rolü büyüktür. Zira o dönemin en beğenilen yarışma programlarından biri olan “İner misin Çıkar mısın?”da Şafak Sezer birinci olmuştur.> Yeni Meram >Magazin > Şafak Sezer şeker komasına girdi! – Şafak Sezer ölümden döndü!
HABER YORUMLARI