kapat
Ruşeym Torku

Sabah, Seydişehir’de de Birinci

  • Giriş Tarihi: 15.07.2013 10:02
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Sabah, Seydişehir’de de Birinci

Seydişehir Sabah Dershanesi her yıl olduğu gibi bu yılda başarı çıtasını yükseltmeye devam etti. 2013 SBS sınavlarının açıklanmasından sonra Seydişehir birincisi yine Sabah Dershanesinden çıktı.

Seviye Belirleme Sınavı’nda , Seydişehir’de faaliyet gösteren Sabah Dershaneleri’nin 8. sınıf öğrencilerinden Barış İncesu ilçe 1.’si oldu. Seydişehir Seyfettin Dokumacı Koleji ve Sabah Dershanesi öğrencisi olan Barış İncesu SBS başarısı, başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkesi sevindirdi

Dershane Müdürü Eker’in açıklamasında, bireysel başarının yanında kitlesel olarak ta 103 öğrencinin 400 puan üzerinde olduğunu, her zaman bir numara olduklarını söyledi. Eker, “Başarımızın altında yatan temel neden kaliteli ve dinamik öğretmen kadrosudur. Bunun en büyük göstergesi de son yirmi yıldır yapılan tüm ilköğretim sınavlarının Seydişehir birincilerinin tamamı dershanemiz öğrencisidir.” diye konuştu.

Eker, Sabah Dershaneleri adına öğrencilerin başarısında emeği geçen, başta milli eğitim camiası olmak üzere tüm okul idareci ve öğretmenlerini, aileleri ile dershane öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Seydişehir’in gururu Barış İncesu ise başarısını, “Her gün dershane ve okul öğretmenlerimin verdiği plan çerçevesinde ders çalıştım. Etüt programlarına düzenli katıldım. Öğretmenlerimin motivasyonu ve ailemin desteğiyle bu başarıyı elde ettim.” sözleriyle açıkladı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Sabah, Seydişehir’de de Birinci
HABER YORUMLARI