Torku Jelifest

Saadet Partisi’ne şok! Genel Merkez boşaltılıyor

  • Giriş Tarihi: 11.04.2019 11:32
  • Güncelleme Tarihi: 11:32
Saadet Partisi’ne şok! Genel Merkez boşaltılıyor

Fatih Erbakan'ın şikayeti üzerine Saadet Partisi genel merkez binasına yönelik haciz işlemi başlatıldı. Genel Merkez binasına dayanan icra memurları gerekli işlemleri başlattı.

Mutlu Akü

Yeniden Refah Partisi’ni kuran, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın şikayeti üzerine Saadet Partisi genel merkez binasına yönelik haciz işlemi başlatıldı.

Türkiye’nin eski başbakanlarından Necmettin Erbakan’ın oğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, babasının eski lideri olduğu Saadet Partisi’ne, Genel Merkez binasının kirasının ödenmemesi nedeniyle haciz işlemi başlatmıştı.

GENEL MERKEZ BİNASI BOŞALTILMAYA BAŞLANDI

Sözcü’den Yavuz Alatan’ın haberine göre, Haciz işlemleri kapsamında bu sabah saatlerinde icra memurları Saadet Partisi binasına geldi. Saadet Partisi Genel Merkez binası polis memurları eşliğinde boşaltılmaya başlandı.

POLİS ÖNLEM ALDI

Sabah saatlerinde Genel Merkez binasına dayanan icra memurları gerekli işlemleri başlattı. Polis de kapıda bekleyerek güvenlik önlemi aldı.

TABANIMIZDAN TEPKİ VAR

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, daha önce yaptığı açıklamada parti genel merkezi için bina aradıklarına işaret ederek, “Bina var epeyce. Binaların özellikleri bize tam uymuyor. Bazıları çok büyük, bazıları biraz küçük. Bazılarının yapısı bir genel merkez için uygun değil. Tabanımızdan büyük de bir tepki var. ‘Gerekirse biz yeni bir bina yapalım, inşa edelim sıfırdan’ diyorlar. O da olabilir. Geçici olarak birkaç yıllığına bir binaya taşınırız.” ifadelerini kullanmıştı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Saadet Partisi’ne şok! Genel Merkez boşaltılıyor
HABER YORUMLARI