YAZARLAR

***

“AKILLI, bilgin, zengin olmak zorunda değiliz ama dürüst olmak zorundayız.”

***

AŞ. ŞARJINA BASILDI

Yönetim dediğimiz böyle olmalı. Konyaspor’da yeni yönetim, 20 Ekim’de görevi devraldıktan sonra 4 aylık sürede geceli-gündüzlü çalışarak ve büyük özverilerde bulundu ve 12 milyon liraya yakın borç ödedi, kulüp biraz olsun nefeslendi. “Biraz olsun” dedik, çünkü borçlar 45 milyon sınırına dayandı.

Düşünün, anlı-şanlı kişi ve kuruluşlara gidiyorsunuz 45 liracık bile alamıyorsunuz. Ahmet Şan ve yönetimi, çok uzun yıllar özlediğimiz, ağzımıza sürekli sakız ederek ağlayıp sızladığımız “Şirketleşme Projesi” adına şarja bastı ve bu motor yavaş yavaş dönmeye başladı. Morallerimiz tavan yaparak izliyoruz. Hedef, gelirlerin düzenli ve sürekli olması. Süper Lig yolunda en büyük engel ne?

Elbette ekonomik sorunların aşılması. Süper’e yükselebilirseniz gelirlerin yüksek düzeyde artması nedeniyle borçlar sıfıra yakına çekilebilecek. Anlayacağınız, “Şirketleşme Rüyamız”a, vurulan neşterle büyük olasılıkla 2013’te son nokta konacak. Konyaspor’a bugün yan yan bakarak kuyruklarını kısıp toz olanlar, hayal gerçekleştikten sonra “KONYASPOR AŞ.”nin başına geçebilmek veya yönetimde görev yapabilmek için sıraya girecekler! Bu rüyayı hayata geçirecekleri kutluyor, kucaklıyor ve başarılarının devamını yürekten diliyoruz.

Allah tuttuklarını bereketli kılsın.

***

GERİ TEPENLER…

1- Mahkeme Heyeti’ni küçümseyeceksiniz.

2- Galatasaray’a çatacaksınız.

3- Trabzon’u yerden yere vuracaksınız.

4- Bursaspor’u çok sert eleştireceksiniz.

5- İddiaların tümünü reddedeceksiniz.

6- FB olarak CAS’a kadar gideceksiniz.

…Ve tahliye edilmeyeceksiniz.

Sn. Aziz Yıldırım inşaallah siz haklısınız.

26-30 Mart’ı bekleyeceksiniz…

***

TAHMİNLERİNİZ…

İşte 1. Lig’de ilk 6 takım ve kalan maçları.

ELAZIĞ : Bolu , Akhisar , Gaziantep , Adana , Göztepe , Sakarya , Kasımpaşa , Erciyes , Linyit , Buca , Konya … Toplam:

KASIMPAŞA : Giresun , Bolu , Akhisar , Gaziantep , Adana , Göztepe , Elazığ , Sakarya , Erciyes , Linyit , Buca … Toplam:

AKHİSAR : Göztepe , Elazığ , Kasımpaşa , Erciyes , Linyit , Buca , Konya , Kartal , Denizli , Karşıyaka , Rize … Toplam:

KONYASPOR : Denizli , Karşıyaka , Rize , Güngören , Giresun , Bolu , Adana , Göztepe , Elazığ … Toplam:

BOLU: Elazığ , Kasımpaşa , Erciyes , Linyit , Buca , Konya , Kartal , Denizli , Karşıyaka , Rize , Güngören … Toplam:

RİZE : Linyit , Buca , Konyaspor ; Kartal , Denizli , Karşıyaka , Sakarya , Güngören , Giresun , Bolu , Akhisar … Toplam:

> Yeni Meram >Yazarlar > Rüya gerçekleşirken
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.