Torku Jelifest

Romanchuk olmadı

  • Giriş Tarihi: 3.08.2016 21:25
  • Güncelleme Tarihi: 21:28
Romanchuk olmadı

Yeşil-beyazlıların uzun süredir peşinde olduğu Ukraynalı ön libero Taras Romanchuk’un kulübüyle anlaşmaya varılamadı ve bu transfer kapandı. Ekibimizde yeni ön libero için arayışlar sürüyor

Atiker Konyaspor transferde uzun zamandır peşinde olduğu ön liberoyu kadrosuna dahil edemedi. Polonya Ligi takımı Jagiellonia Bialystok forması giyen Ukraynalı 24 yaşındaki futbolcuyla her konuda anlaşılmasına rağmen kulübünün transfere yanaşmaması nedeniyle görüşmelerden sonuç çıkmadı.

romanchuk-olmadi-2

2014 yılından beri formasını giydiği Jagiellonia Bialystok’un değişmezleri arasında yer alan Taras Romanchuk çok istemesine rağmen Konyaspor’a gelemedi. Jagiellonia Bialystok teknik direktörü Michal Probier’in transfere engel olduğu ve Ukraynalı oyuncunun satılmasına ısrarla karşı çıktığı öğrenildi. Düne kadar futbolcudan gelecek iyi haberi bekleyen Konyaspor ise olumsuz neticenin ardından bu transferi kapatarak alternatif isimlere yöneldi. Yeşil-beyazlıların ön libero için üstünde durduğu 2 futbolcu olduğu öğrenilirken kısa zaman içinde de transferin tamamlanacağı bildirildi.

 > Yeni Meram >Spor > Romanchuk olmadı
HABER YORUMLARI