kapat
Ruşeym Torku

Rektör Şeker’e Teşekkür Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 25.03.2014 16:53
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
Rektör Şeker’e Teşekkür Ziyareti

Necmettin Erbakan Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu ve Konya TEMA İl Temsilcisi beraberindeki heyetle NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker’i ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Konya TEMA’nın çalışmaları hakkında bilgiler veren İl Temsilcisi Osman Ermişler, Necmettin Erbakan Üniversitesinin Genç TEMA Topluluğu ile birlikte yaptıkları projeleri de anlattı.

Genç TEMA Topluluğu Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Adnan Doğan Buldur, “Ziyaretimizin amacı Üniversitemizin katkılarıyla hazırlanan Karapınar’daki fidan dikme etkinliğine karşılık teşekkür, tanışma ve topluluğun projelerini Sayın Rektörümüze aktararak, O’nun fikirlerini almaktı. Değerli vakitlerini bize ayırarak fikirleri ve görüşleriyle bizi aydınlatan Rektörümüze çok teşekkür ediyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. Rektör Şeker’de, “Çevre duyarlılığıyla ülkemize bilinçli gençler yetiştiren TEMA yetkililerinin yaptıkları bu ziyaretten son derece memnun oldum. Konya’mızın çehresi ve çevresinin güzel anlamda değişimine katkı sağlayan bu topluluğu tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu. Görüşmelerin ardından Konya Tema İl Temsilcisi, Rektör Prof. Dr. Muzaffer Şeker’e TEMA çalışmalarını anlatan kitap hediye ederek, TEMA’nın rozetini taktı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Rektör Şeker’e Teşekkür Ziyareti
HABER YORUMLARI