kapat
Ruşeym Torku

‘Rehavete Kapılmayacağız’

  • Giriş Tarihi: 6.04.2014 17:57
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
‘Rehavete Kapılmayacağız’

30 Mart Yerel Seçimleri’nde önemli bir başarı elde eden AK Parti Konya, AK Partili belediye başkanlarını bir araya getirdi.

10. Yerel Yönetimler İl Danışma Meclisi’nde Konya’nın yeni dönemini istişare eden AK Parti Konya İl Teşkilatı, önümüzdeki 5 yıllık dönemde belediye ve başkanlarının Konya’ya yapacak hizmet ve planlamaları konuştu.

Konya Dedeman Otel’de yapılan toplantıya AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Partili merkez ve taşra belediye başkanları, 31 ilçe başkanı, İl Yürütme ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

SORGUN; “ŞIMDI HIZMET ZAMANI”

Toplantı, AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun’un konuşması ile başladı. 30 Mart Yerel Seçimleri’nde AK Parti ve İl Teşkilatı olarak büyük bir başarı elde ettiklerini, bu başarıda büyük katkıları olan belediye başkanlarına teşekkür eden İl Başkanı Ahmet Sorgun, “Konya olarak yine büyük bir zafer elde ettik. Büyükşehirler arasında Konya, AK Parti’ye en büyük desteğini vermiş oldu. Ancak bizler rehavete kapılmadan ‘nerede kalmıştık’ ve ‘şimdi hizmet zamanı’ diyoruz. Zira milletimizin bize verdiği emanete yine milletimize hizmet ederek sahip çıkacağız. Bu toplantımızla istişarelerde bulunarak Konya’nın yeni dönemini birlikte planlıyoruz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Rehavete Kapılmayacağız’
HABER YORUMLARI