kapat

Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek? – Recep İvedik 5 fragmanı

  • Giriş Tarihi: 16.02.2017 11:00
  • Güncelleme Tarihi: 11:17
Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek? – Recep İvedik 5 fragmanı

Herkesin merakla beklediği Recep İvedik 5 vizyona girdi. Başrolünde Şahan Gökbahar'ın oynadığı ve gişe rekorları kıran Recep İvedik 5. serisi ile geri dönüyor. Daha önceki filmlerde izleyenleri kahkahalara boğan Recep İvedik vizyona girdi. Recep İvedik 5 fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar

Recep İvedik 5’te, Şahan Gökbakar bu kez otobüs şoförü oldu. Mahalle sakinlerinden İsmet’in vefatı üzerine, onun için son görevini yerine getirmek üzere yola çıkan Recep İvedik, milli takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir maceraya giriyor. Senaryo gereği otobüs seyir halindeyken muavinle yer değiştirmeye kalkınca, 20 kişilik genç sporcu kafilesi heyecanlı anlar yaşıyor.
Recep İvedik, yaşanan gelişmeler sonucunda ekip başkanının takımı müsabakalardan çekme kararı alması üzerine, kendini kafile başkanı ilan ederken, genç sporcularla birlikte müsabakalarda hiç beklenmeyen olaylar yaşanmasına yol açıyor.

Yapımcılığını Faruk Aksoy, yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar’ın yapacağı ve yeni isimlerin yer aldığı filmin gösterim tarihi serinin diğer vizyon tarihleriyle benzerlik gösteriyor. Seyircilerin ilgisini yanıtsız bırakmayan Şahan Gökbakar filmin tıpkı diğer dört film gibi Şubat ayında vizyona gireceğini duyurdu. Recep İvedik 5, 16 Şubat 2017 bugün vizyona girdi.  Serinin ilk filminden itibaren her film özellikle Şubat ayında vizyonda girdi. Recep İvedik 5’in bu seriyi devam ettirip yine Şubat ayı içerisinde vizyona girecek olması filmin vizyon tarihlerinin de seri olduğunu gösteriyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Magazin > Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek? – Recep İvedik 5 fragmanı
HABER YORUMLARI