kapat
Ruşeym Torku

Potada Uşak virajı

  • Giriş Tarihi: 21.11.2014 23:52
  • Güncelleme Tarihi: 15:35
Potada Uşak virajı

Torku Konyaspor Basketbol deplasmanda bugün Uşak Sportif ile karşı karşıya gelecek. Uşak Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 17.00’da başlayacak.

BASKETBOL Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Torku Konyaspor Basketbol bugün deplasmanda Uşak Sportif ile karşı karşıya gelecek. Uşak Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak zorlu karşılaşma saat 17.00’da başlayacak. Kritik maçta Emin Moğulkoç, Halil Baldemir, Semih Vural hakem triosu düdük çalacak. Yeşil-beyazlı temsilcimizde önemli bir eksik bulunmazken, moraller yerinde. Deplasmandaki tek galibiyetini Trabzonspor maçında alan Torku Konyaspor bugünkü maçtan zaferle ayrılarak ikinci galibiyetini almak istiyor.

 

GERİDE kalan 6 maçtan 3 galibiyet çıkartan Torku Konyaspor Basketbol averajla yedinci sırada yer alırken, aynı puana sahip olan Uşak Sportif ise averajla onuncu sırada kendisine yer buldu. Bu maç öncesinde ligin en çok skorer üreten takımı olan Torku Konyaspor (493) ortalama 82.16 sayı ile mücadele etti. Potasında ise ortalama  80.50 sayıya izin verdi. Bu süreçte Troy De Vries skorda 21.50, asistte ise 4.16 ortalamalarıyla, Sean Williams ise ribaundlarda 10.17 ve blokta 2.50 ortalamalarıyla en etkili oyuncular oldular. Uşak Sportif ise yaşadığı antrenör değişikliğinin ardından üst üste aldığı 3 galibiyet ile çıkışa geçerken ortalama 76.50 sayı üretip, potasında ise ortalama 74.6 sayı gördü.> Yeni Meram >Spor > Potada Uşak virajı
HABER YORUMLARI