kapat
Ruşeym Torku

Pes etmedik!

  • Giriş Tarihi: 10.01.2013 23:14
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Pes etmedik!

Torku Konyaspor’un forvet oyuncusu Sinan Özkan, iyi bir ilk yarı geçirmediklerini belirterek, ‘Ancak liderle aramızda 9 puan fark var. Bu kapanmayacak bir fark değil. İstikrarla birlikte sezon sonunda ilk 2’de yer almak istiyoruz’ dedi.

TORKU Konyaspor’un forvet oyuncusu Sinan Özkan, ikinci yarı için umutlu konuştu. Sezonun ilk yarısının kendileri açısından istenildiği gibi geçmediğini ifade eden golcü oyuncu Sinan Özkan, iyi değerlendirdiklerine inandıkları devre arası kamp çalışmalarının faydasını sezonun ikinci yarısında göreceklerini ve Torku Konyaspor’u Süper Lig’e taşımak için terlerinin som damlasına kadar mücadelelerine devam edeceklerini söyledi. Antalya’da 10 günden bu yana yoğun tempoda sıkı bir şekilde sezonun ikinci devresine hazırlandıklarını belirten Sinan Özkan açıklamasında şu sözlere yer verdi.

“İLK yarı bizim adımıza iyi geçmedi. Sahamızda aldığımız beraberliklerle beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık ve bununla beraber puan cetvelinde geride kaldık. Ama ilk yarının son 4 haftasında Uğur hocamızla birlikte yakaladığımız çıkış sonucunda zirveye biraz daha yaklaşmış olmanın verdiği morali ikinci yarıda avantaja çevirmek istiyoruz. Liderle aramızda 9 puan fark var ve bu ligde bu puan farkının avantaj olduğunu düşünmüyorum. Çünkü her takım birbirini yenebilecek güçte”.

“İKİNCİ yarı hedeflere ulaşma adına mücadele biraz daha çetin geçecek. Bu da puan barajının fazla yükselmeyeceğini gösteriyor. Önemli olan bizim neler yapabileceğimiz. Tek düşüncemiz ilk yarıda yaşadığımız puan kayıplarını tekrarlamamak ve yakalayacağımız istikrarla birlikte her geçen hafta zirveye yaklaşarak sezon sonunda ilk 2 takımın içerisinde yer almak. Bu düşünce bakıldığında her ne kadar zormuş gibi görünse de biz bunu başaracağımıza inanıyoruz. Pes etmedik, etmeyeceğiz de”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Pes etmedik!
HABER YORUMLARI