Ruşeym Torku

Pepe Konserine Çocuklar Akın Etti

  • Giriş Tarihi: 24.04.2013 16:58
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Pepe Konserine Çocuklar Akın Etti

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen “Çocuk Şenliği’ne katılan 10 bin çocukla plates rekor denemesi yapıldı.

Why Note!?

Konya Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Çocuk Şenliği, plates toplarının çocuklara hediye edilmesiyle başladı. Daha sonra Pepee konserine geçildi.
Konserden önce bir konuşma yapan Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, “Belediyemiz küçüğünden büyüğüne tüm hemşehrilerimize yönelik hizmetler gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara hediye olarak sunduğu bu bayramda sevgili yavrularımızın eğlenmesi, dinlenmesi ve ailelerin de çocuklarıyla hoşça vakit geçirebilmesi için bu programı düzenledik. Yoğun ilginizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu güzel günde çocuklarımıza sağlıklı yaşam ile ilgili olarak plates topu da hediye ettik. Çocuklarımızın, bu günü eğlenerek ve unutamayacakları bir şekilde hatırlamalarını istiyorum. Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.
Söylediği şarkılar ile tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran, milli çizgi film kahramanı Pepee çocukların yoğun tezahürat gösterileri arasında sahneye çıktı. Söylediği şarkılarla çocukları doyasıya eğlendiren Pepee’nin konseri 2 bölüm halinde yaklaşık 1,5 saat sürdü.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Pepe Konserine Çocuklar Akın Etti
HABER YORUMLARI